Bein Sports Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi için anlaşmaya vardı!

Bein Sports’tan Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi yayın hakları ile ilgili yapılan açıklamada ilk kez 3 yıllık süreyle anlaşmanın yapıldığının altı çizildi. Digiturk CEO’su Yousef Al-Obaidly ise 5 kıtada 43 ülkede faaliyet gösteren beIN MEDIA GROUP olarak, Türk futboluna duydukları güvenle yatırımlarını sürdürdüklerini ifade etti.

Al-Obaidly, “Avrupa ve dünya futbolunun en seçkin liglerini futbolseverlere ulaştıran platformumuz, İtalya Serie A ve İspanya La Liga anlaşmalarından sonra yılın transferine imza atarak UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin Türkiye’de tek yayıncısı olma hakkını ilk kez elde etti. Digiturk’ün portföyüne böyle önemli iki markayı eklemekten büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

“Yeni sezonla beraber sunduğumuz geniş spor içeriğiyle ‘Size sadece Digiturk yeter’ vaadimize güç kazandırmaktan da ayrıca mutluyuz. Digiturk üyeleri başka bir platforma abone olmaya ihtiyaç duymadan beIN SPORTS’un güçlü kadrosu ve en yeni teknolojiye sahip yayıncılık anlayışıyla devler arenasının keyfini yaşayacaklar. Son 18 yıldır olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da yaptığımız yatırımlarla Türkiye’deki spor yayıncılığının en büyük temsilcisi olmaya devam edeceğiz.”

Halihazırda SPOR TOTO Süper Lig, SPOR TOTO 1. Lig, İngiltere Premier Ligi*, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Série A ve Turkish Airlines Euroleague gibi bir çok önemli ligin yayıncısı olan Digiturk, beIN MEDIA GROUP bu kez Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarını da ekrana taşıyacak.

öne çıkan haberler

Juventus istediğine pişman oldu

Genç futbolcunun boynu kırıldı!

Bunları sakın yemeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir